Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24BBAPM5831K1ZO
Call 07942546250 76% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1200 Meter
| Color | Mix |
| Material | Bed Linen |
| Design | Plain |
| Brand | Garmate |
| Packaging Type | Roll/Bale |
| Weight | 100 To 105 GSM |
| Fabric Quality | Bad Linen |
| Width | 88" |
| Country of Origin | Made in India |
| Weave | Plain |
| Fabrics | 100% Cotton |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1200 Meter
| Brand | Garmate |
| Pattern | Plain |
| Color | Mix |
| Material | 100% Cotton |
| Packaging Type | Bale/Roll |
| Weight | 110 To 115 GSM |
| Country of Origin | Made in India |
| Weave | plain |
| Width | 88" |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1200 Meter
| Brand | Garmate |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| Material | 100% Cotton |
| Packaging Type | Bale/Roll |
| Weave Type | Plain |
| Weight | 115 To 120 GSM |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 88" |
| Fabrics | 100% Cotton |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1200 Meter
| Color | White |
| Brand | Garmate |
| Packaging Type | Roll/Bale |
| Weight | 100 To 115 GSM |
| Fabric Quality | 100% Cotton |
| Width | 112" |
| Country of Origin | Made in India |
| Weave | Plain |
| Fabrics | 100% Cotton |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1200 Meter
| Design/Pattern | Plain |
| Color | White |
| Fabric Type | Cotton Fabric |
| Brand | Garmate |
| Width | 108" |
| Packaging Type | Roll/Bale |
| Weave | Plain |
| Fabrics | 100% Cotton |
Additional Information:
View Complete details